STARTRÆKKEFØLGE TT NYBORG

Lørdag kl. 14.50 kører Michal Kolár som første mand ud på årets enkeltstart i PostNord Danmark. 19,6 kilometer venter rytterne med start og mål i Nyborg. Valgren starter sidst kl. 17.00.

14.50’00”      KOLÀR Michal, TNK

14.51’00”      DEMESMAEKER Kevin, TNN

14.52’00”      BIALOBLOCKI Marcian, ONE

14.53’00”      STENUIT Robin, WGG

14.54’00”      MØRKØV Jesper, RIW

14.55’00”      PERON Andrea, TNN

14.56’00”      OPIE Chris, ONE

14.57’00”      GLASSPOOL James, TNN

14.58’00”      SLIK Ivar, ROP

14.59’00”      WILLIAMS Christopher, TNN

15.00’00”      WALLIN Rasmus Bøgh, DAN

15.01’00”      BAYLIS Tom, ONE

15.02’00”      DE VRIES Berden, ROP

15.03’00”      DE PAUW Moreno, TSV

15.04’00”      VERSCHOOR Martijn, TNN

15.05’00”      JENSEN Dennis Herfort, TCQ

15.06’00”      CARBEL Michael, SSG

15.07’00”      GREGAARD WILSLY Jonas, RIW

15.08’00”      ANDERSEN Asbjørn Kragh, DAN

15.09’00”      WALLAYS Jens, TSV

15.10’00”      STOKBRO NIELSEN Andreas, RIW

15.11’00”      JEPPESEN Andreas H., TTF

15.12’00”      BRØCHNER Nicolai, RIW

15.13’00”      KOEP Thomas, SSG

15.14’00”      RASMUSSEN Alex, TCQ

15.15’00”      AYAZBAYEV Maxat, AST

15.16’00”      LUND Christian Nyvang, TCQ

15.17’00”      PÖSTLBERGER Lukas, BOA

15.18’00”      VEYHE Torkil, DAN

15.19’00”      DJURHUUS Stefan, ABB

15.20’00”      STERBINI Simone, BAR

15.21’00”      KREDER Wesley, ROP

15.22’00”      PEDERSEN Nicklas, DAN

15.23’00”      ASGREN Kasper, TTF

15.24’00”      RUFFONI Nicola, BAR

15.25’00”      RIIS Thomas Nybo, TTF

15.26’00”      MADSEN Martin Toft, ABB

15.27’00”      EG Niklas Vestergaard, TTF

15.28’00”      VINGEGAARD RASMUSSEN, Jonas, TCQ

15.29’00”      EBSEN John, ONE

15.30’00”      LOZANO David, TNN

15.31’00”      ZARDINI Edoardo, BAR

15.32’00”      MENDES José, BOA

15.33’00”      TEUNISSEN Mike, TLJ

15.34’00”      DE GENDT Aimé, TSV

15.35’00”      BASKA Erik, TNK

15.36’00”      LISSON Christoffer, ABB

15.37’00”      CLAUSEN Patrick, RIW

15.38’00”      ANDREETTA Simone, BAR

15.39’00”      NAPOLITANO Danilom, WGG

15.40’00”      PEDERSEN Mark, TTF

15.41’00”      KIRSCH Alex, SSG

15.42’00”      FARAZIJN Maxime, TSV

15.43’00”      SMUKULIS Gatis, AST

15.44’00”      REIHS Michael, SSG

15.45’00”      WESTERGAARD Mathias Dam, ABB

15.46’00”      VAN WINDEN Dennis, TLJ

15.47’00”      HAUGAARD JENSEN Kristian, TCQ

15.48’00”      SELIG Rüdiger, BOA

15.49’00”      ZAKHAROV Artyom, AST

15.50’00”      LANDER Sebastian, ONE

15.51’00”      TOUDAL Emi, ABB

15.52’00”      JØRGENSEN Jonas Aaen, RIW

15.53’00”      BRUTT Pavel, TNK

15.54’00”      MARKUS Barry, ROP

15.55’00”      ANDERSEN Søren Kragh, DAN

15.56’00”      JANS Roy, WGG

15.57’00”      BAUHAUS Phil, BOA

15.58’00”      BACKAERT Frederik, WGG

15.59’00”      ALMINDSØE ANDERSEN Rune, TCQ

16.00’00”      VINJEBO Emil Nygaard , DAN

16.01’00”      MAESTRI Mirco, BAR

16.02’00”      FODER Daniel Holm, TTF

16.03’00”      VELASCO Simone, BAR

16.04’00”      HONORÈ Mikkel Frølich, DAN

16.05’00”      PLANET Charles, TNN

16.06’00”      GUARDINI Andrea, AST

16.07’00”      WEGMANN Fabian, SSG

16.08’00”      VORRE Aske Louring, TCQ

16.09’00”      SCHULTZ Jesper, ABB

16.10’00”      NIELSEN Jesper Odgaard, TCQ

16.11’00”      VAN GOETHEM Brian, ROP

16.12’00”      HOFLAND Moreno, TLJ

16.13’00”      HYLDTOFT Hansen Jannik, ABB

16.14’00”      BOOM Lars, AST

16.15’00”      VAN EMDEN Jos, TLJ

16.16’00”      PEDERSEN Mads, SSG

16.17’00”      TANKINK Bram, TLJ

16.18’00”      BENNATI Daniele, TNK

16.19’00”      KEIZER Martijn, TLJ

16.20’00”      HOUSE Kristian, ONE

16.21’00”      RAHBEK Mads Baadsgaard, TTF

16.22’00”      VEUCHELEN Frederik, WGG

16.23’00”      SALOMEIN Jarl, TSV

16.24’00”      VAN ASBROECK Tom, TLJ

16.25’00”      MORTENSEN Martin, ONE

16.26’00”      LEEZER Tom, TLJ

16.27’00”      TLEUBAYEV Ruslan, AST

16.28’00”      CAPIOT Amaury, TSV

16.29’00”      RØNNING VINTHER Troels, RIW

16.30’00”      BOARO Manuele, TNK

16.31’00”      HERKLOTZ Silvio, BOA

16.32’00”      SCHMIDT Mads Würtz, TTF

16.33’00”      TONELLI Alessandro, BAR

16.34’00”      VAN DER LIJKE Nick, ROP

16.35’00”      GOGL Michael, TNK

16.36’00”      KAMYSHEV Arman, AST

16.37’00”      PFINGSTEN Chrisoph, BOA

16.38’00”      ANTONINI Simone, WGG

16.39’00”      THWAITES Scott, BOA

16.40’00”      VAN HOECKE Gijs, TSV

16.42’00”      VAN GINNEKEN Sjoerd, ROP

16.44’00”      DE VREESE Laurens, AST

16.46’00”      DECLERCQ Tim,TSV

16.48’00”      CICCONE Gillio, BAR

16.50’00”      GULDHAMMER Rasmus, SSG

16.52’00”      MYGIND Rasmus, RIW

16.54’00”      MARCATO Marco, WGG

16.56’00”      KAMP Alexander, SSG

16.58’00”      NIELSEN Magnus Cort, DAN

17.00’00”      VALGREN Michael,  TNK

Comments are closed.